Nasze działania

W dniu 9 czerwca członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Beaty Onak, byli z ostatnią w tym roku szkolnym wizytą w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Wśród wolontariuszy były uczennice klasy policyjnej, które przygotowały dla podopiecznych wiersze Jana Brzechwy w języku polskim, natomiast Łukasz Pawełczyk przedstawił je w gwarze śląskiej. Całość przeplatana była piosenkami zaśpiewanymi i zagranymi na gitarach przez naszych wolontariuszy.

Comiesięczne wizyty stały się tradycją Szkolnego Klubu Wolontariusza. Zawsze podczas odwiedzin panowała miła atmosfera, zawsze chętnie nas przyjmowano i czekano na nasze odwiedziny. Dziękujemy za miłe słowa i ciepłe gesty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym nadal będziemy mogli odwiedzać podopieczne Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy Bazylice w Piekarach Śląskich.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar