Nasze działania

 

W piątek 30 maja członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w III Młodzieżowym Festiwalu Międzykulturowym organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich. Jak co roku impreza ta promuje wielokulturowość, dialog, współpracę między młodzieżą w Polsce i za granicą, współpracę między środowiskiem lokalnym.Impreza rozpoczęła się wykładem na temat dzieci chorych na autyzm, który poprowadziła przedstwicielka fundacji „Szklany mur”. Następnie wystąpił młodzieżowy kabaret „Uskrzydlamy”. W czasie festiwalu nasi uczniowie Karolina Alcer i Dominik Szudy dali występ wokalno – instrumentalny. Kluczowym momentem była debata w czasie, której goście z Egiptu, Kolumbii, Portugalii, Danii, Węgier oraz Hiszpanii opowiadali o życiu codziennym w swoim kraju oraz podzielili się spostrzezeniami na temat życia w Polsce. Festiwal zakończył się puszczeniem baloników. Szczegółowe informacje na stronie MDK.

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar