Nasze działania

16 kwietnia 2014 roku wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z p. Beatą Onak odwiedzili podopieczne Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Piekarach Śląskich. Była to wizyta świąteczna. Wolontariuszki przygotowały i wykonały przy akompaniamencie gitar, utwory w świątecznym klimacie. Młodzież opowiedziała również o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych. Podopieczne otrzymały od Szkolnego Klubu baranki wielkanocne wraz z życzeniami. Odwiedziny w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym stały się już comiesięczną tradycją. Wolontariusze już przygotowują się do następnej wizyty, a podopieczne zawsze bardzo serdecznie i milo nas witają.