Nasze działania

16 kwietnia 2014 roku wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z p. Beatą Onak odwiedzili podopieczne Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Piekarach Śląskich. Była to wizyta świąteczna. Wolontariuszki przygotowały i wykonały przy akompaniamencie gitar, utwory w świątecznym klimacie. Młodzież opowiedziała również o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych. Podopieczne otrzymały od Szkolnego Klubu baranki wielkanocne wraz z życzeniami. Odwiedziny w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym stały się już comiesięczną tradycją. Wolontariusze już przygotowują się do następnej wizyty, a podopieczne zawsze bardzo serdecznie i milo nas witają.

          

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar