Nasze działania

W dniach 4-5 kwietnia 2014r w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Było świątecznie i wiosennie. Podczas kiermaszu  można było podziwiać oraz zakupić wielkanocne ozdoby – wszystkie wykonane własnoręcznie. Rękodzielnicze dzieła: baranki, pisanki, kraszanki, stroiki, palmy, kartki świąteczne, i wiele innych przygotowali członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Ponadto podczas kiermaszu można było zakupić słodkości przygotowane przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 1.Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym - rogaliki, szarlotki, serniki, keksy i inne słodkości. Zapach ich roznosił się po całej szkole. Ciasta przyciągały smakoszy swoimi kształtami i barwami. Chętnych na smakołyki nie brakowało.W czwartek kiermasz odwiedzili rodzice, którzy przyszli na zebranie rodziców. Podczas tego spotkania dużą popularnością cieszyły się ciasta, które prawie w całości zostały przez nich wykupione.Nasz kiermasz cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, dyrekcji, pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na PCK.

              

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar