Nasze działania

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Szkolny Klub Wolontariusza i PCK zaprasza wszystkich na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 3 i 4  kwietnia 2014 w naszej szkole. Będzie można obejrzeć i kupić wyroby wykonane przez naszych wolontariuszy. W programie sprzedaż kartek świątecznych i ozdób wielkanocnych. Między innymi będą to stroiki świąteczne, pisanki (zdobione różnymi metodami), dekoracyjne kwiaty wykonanych z orgiami oraz wiele innych ciekawych rzeczy pozwalających przyozdobić świąteczny stół.Ponadto podczas kiermaszu będzie kącik wypieków świątecznych. Będzie można kupić różnego rodzaju ciasta, babeczki, mazurki oraz inne słodkości.Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na PCK. Dyrekcje, nauczycieli,pracowników szkoły oraz uczniów bardzo serdecznie zapraszamy.

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar