Nasze działania

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Szkolny Klub Wolontariusza i PCK zaprasza wszystkich na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 3 i 4  kwietnia 2014 w naszej szkole. Będzie można obejrzeć i kupić wyroby wykonane przez naszych wolontariuszy. W programie sprzedaż kartek świątecznych i ozdób wielkanocnych. Między innymi będą to stroiki świąteczne, pisanki (zdobione różnymi metodami), dekoracyjne kwiaty wykonanych z orgiami oraz wiele innych ciekawych rzeczy pozwalających przyozdobić świąteczny stół.Ponadto podczas kiermaszu będzie kącik wypieków świątecznych. Będzie można kupić różnego rodzaju ciasta, babeczki, mazurki oraz inne słodkości.Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na PCK. Dyrekcje, nauczycieli,pracowników szkoły oraz uczniów bardzo serdecznie zapraszamy.