Nasze działania

2 czewrca członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza zorganizowali w przedszkolu nr 10 w Piekarach Ślaskich festyn z okazji Dnia Dziecka. Były balony, malowanie buziek, bańki mydlane, cukierki a nawet wóz policyjny. Predszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli w licznych zabawach i zawodach sportowych.  Z balonów tworzyli zwierzaki i miecze. Było dużo śmiechu i radości. Nasi wolontariusze bardzo zaangażowali się w przygotowanie i prowadzenie wszystkich zabaw. Była to pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez SKW, ale na pewno nie ostatnia.