Nasze działania

18 grudnia naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez SKW i PCK. Sprzedawaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez członków Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz ciasta upieczone przez nauczycieli naszej szkoły. Zebraliśmy 581 zł. Za zebrane pieniądze przygotowaliśmy cztery paczki świąteczne dla uczniów naszej szkoły, którzy mają bardzo trudną sytuacje finansową w domu. W paczce znalazły się artykuły żywnościowe m.in. herbata, kawa, konserwy, słodycze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasto, przygotowały ozdoby bożonarodzeniowe oraz te które odwiedziły nasz kiermasz. Wesołych Świąt.