Aktualności

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Szkolny Klub Wolontariusza i PCK zaprasza wszystkich na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 18 grudnia 2015r.  w naszej szkole. Będzie można obejrzeć i kupić wyroby wykonane przez naszych wolontariuszy. W programie sprzedaż kartek świątecznych i ozdób bożonarodzeniowych. Między innymi będą to stroiki świąteczne, bombki (zdobione różnymi metodami), dekoracje oraz wiele innych ciekawych rzeczy pozwalających przyozdobić świąteczny stół.
Ponadto podczas kiermaszu będzie kącik wypieków świątecznych na którym można zakupić różnego rodzaju ciasta, babeczki, mufinki oraz inne słodkości upieczone przez naszych nauczycieli.
Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na PCK.
Dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów bardzo serdecznie zapraszamy.


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar