Aktualności

W piątek 30 października członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, pod opieką p. B.Onak, p. M.Mzyk-Porady i p. E.Wąsowicz,  kontynuując dobrą tradycję z ubiegłych lat, odwiedzili cmentarz kalwaryjski. Oferowali starszym osobom swoją pomoc przy sprzątaniu grobów przed dniem Wszystkich Świętych. Podobnie jak rok temu nasz akcja została pozytywnie odebrana. Przy okazji odwiedziliśmy też groby min: Wawrzyńca Hajdy, Maksymiliana Jesionowskiego, ks. Lubosa, dowiadując się ciekawych historii zapisanych na nagrobnych płytach i przekazywanych przez starsze pokolenie Piekarzan.
Przez cały poprzedni tydzień wolontariusze zbierali znicze w ramach akcji „Podaruj znicz”. Zebraliśmy ponad 50 zniczy, które zapaliliśmy na grobach bezimiennych i opuszczonych. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, a szczególnie klasie Ip, która najbardziej zaangażowała się w zbiórkę, jak i pomoc na cmentarzu.


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar