Aktualności

W piątek 6 października gościliśmy w naszej szkole panią Małgorzatę Kocek z MBP w Piekarach Śląskich oraz europejskich wolontariuszy: Maëvę z Francji i Maxa z Hiszpanii. Spotkanie odbyło się w ramach projektu edukacyjnego „Spotkajmy się – szkoła współpracy”. Uczniowie kl. 4a oraz przedstawiciele SKW mieli okazję dowiedzieć się: kim są europejscy wolontariusze, co składa się na Europejski Wolontariat, gdzie i na jak długo można wyjechać w ramach Europejskiego Wolontariatu. Ponadto wolontariusze opowiedzieli o sobie i pobycie w Polsce. Wizyta było okazją do lepszego poznania się i zaplanowania dalszych wspólnych działań.

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar