Aktualności

Za nami pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Zgłosiła się kolejna grupa uczniów gotowa do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym i działającą na rzecz innych. Podczas zebrania m.in. omówione zostały zasady współpracy oraz przedstawione planowane działania na najbliższy rok szkolny. Szkolny Klub Wolontariusza prowadzony jest w ramach oferty zajęć pozalekcyjnych, którego celem jest promowanie wśród uczniów postaw altruistycznych oraz zachęcanie do działalności na rzecz innych. Obecnie klub liczy 40 wolontariuszy.

Witamy nowych i zeszłorocznych członków. Zapraszamy do współpracy.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar