Aktualności

Najważniejsze święto ekologiczne obchodzone jest 22 kwietnia, ale dopiero wczoraj uczciliśmy ten dzień w naszej szkole. W ramach projektu „Razem możemy więcej” wspólnie z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej uczestniczyliśmy w prezentacji przygotowanej przez uczniów naszej szkoły p.t. ”Zagrożenia ekologiczne na świecie”. Uroczystość zaszczyciła swoją obecności dyrektor szkoły p. Jolanta Gottwald oraz kierownik WTZ p. Anna Bednarek. Uczniowie i podopieczni WTZ wyrazili swoje emocje w formie pracy plastycznych nawiązujących tematycznie do hasła tegorocznych obchodów Dnia Ziemi ”Palący temat –niska emisja”. Zdjęcia z uroczystości dostępne w galerii. 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar