Aktualności

W dniu 21.12.2015 r. uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariusza wraz z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich wystawili w Ośrodku Kultury Andaluzja Jasełka, przygotowane w ramach realizacji projektu „Razem możemy więcej”.
Przedstawienie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem licznie zgromadzonej widowni. Autorska koncepcja, zaangażowanie i pasja uczestników warsztatów, uczniów oraz opiekunów i nauczycieli, zaowocowała przedstawieniem, które na długo pozostaje w pamięci. Spektakl powstał pod kierunkiem p. Eweliny Dehn, p. Katarzyny Sukiennik, p. Karoliny Madeja oraz p. Agnieszki Żalek.
W dniu 22.12.2015 r. Jasełka mieli okazję obejrzeć nauczyciele, pracownicy szkoły oraz nasi uczniowie.