Aktualności

W dniu 21.12.2015 r. uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariusza wraz z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich wystawili w Ośrodku Kultury Andaluzja Jasełka, przygotowane w ramach realizacji projektu „Razem możemy więcej”.
Przedstawienie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem licznie zgromadzonej widowni. Autorska koncepcja, zaangażowanie i pasja uczestników warsztatów, uczniów oraz opiekunów i nauczycieli, zaowocowała przedstawieniem, które na długo pozostaje w pamięci. Spektakl powstał pod kierunkiem p. Eweliny Dehn, p. Katarzyny Sukiennik, p. Karoliny Madeja oraz p. Agnieszki Żalek.
W dniu 22.12.2015 r. Jasełka mieli okazję obejrzeć nauczyciele, pracownicy szkoły oraz nasi uczniowie.


 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar