Zawody

26.11.2019 roku w hali sportowej w Kozłowej Górze, zostały rozegrane mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce siatkowej juniorek i juniorów. Reprezentacja dziewczyn w składzie: Dominika Grzomba, Wiktoria Drabik, Paulina Wiecheć, Daria Gubała, Vanessa Lukoschek, Weronika Pankiewicz, Oliwia Sycha, Magda Galwas, Klaudia Kura i Kinga Głuch rozegrała 2 dobre mecze na równym poziomie i pomimo porażki w pierwszym spotkaniu, finalnie zdobyte punkty i sety zagwarantowały nam I miejsce, wyprzedzając reprezentacje ZSZ-T i AZS !!! Natomiast panowie reprezentujący ZS NR 1 w składzie: Adrian Będkowski, Aleksander Wanot, Michał Szlufik, Mateusz Cieluch, Michał Musialik, Mateusz Pyras, Daniel Kocot, Przemek Olek i Jakub Bednarek można powiedzieć, że cyklem treningowym przeszli przez 2 spotkania, odnosząc pewne zwycięstwa, meldując się tym samym na I miejscu przed ZST-Z oraz I LO !!! Tym samym pozostaje teraz, tylko czekać na termin zawodów szczebla rejonowego, a w nim obie ekipy ZS NR 1 będą walczyć o uczestnictwo w półfinałach wojewódzkich !!! Za to co do tej pory - dziękujemy, a na to co przed nami - trzeba zapracować, więc do zobaczenia na parkiecie lekko wychłodzonej sali gimnastycznej ;-)

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar