Zawody

W dniu dzisiejszym tj. 29.10.2019r rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Koszykowej Juniorów.  Reprezentanci naszej szkoły  w walce o pierwsze miejsce rozegrali dwa spotkania. Pierwszy mecz rozegrany z drużyną  AZS okazał się niezwykle nerwowy. Pomimo zaciętej walki i fantastycznej postawy naszym chłopakom nie udało się pokonać drużyny ILO.  Kolejne spotkanie rozegrane zostało z drużyną ZSTZ i tutaj wygrana pozwoliła nam zająć II miejsce w mistrzostwach.  Dla większości zawodników było to pożegnalne spotkanie w reprezentacji szkolnej koszykówki juniorów.  Skład  drużyny: Dariusz Pietrzyk, Mateusz Lewandowski, Filip Sołtysik, Maciek Bergier, Mateusz Kruk, Michał Szlufik, Jakub Szołtysik, Jakub Hewig, Mateusz Urbańczyk, Dominik Janicki.

Zawodnikom dziękujemy za  zaangażowanie na boisku oraz gratulujemy II miejsca.

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar