Zawody

W poniedziełek 21.10.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce ręcznej juniorek. Na parkiecie spotkały się drużyny ZS NR 1, AZS oraz ZSTZ. Nasze reprezentantki w składzie: Wiktoria Drabik, Kinga Głuch, Natalia Koryciorz, Paulina Wiecheć, Weronika Pankiewicz, Vanessa Lukoschek, Martyna Korbel, Wiktoria Perdyła, Oliwia Sycha, Dżesika Wawrzyńczok, Wiktoria Bazan, Magdalena Galwas i Julia Drozd, po dwóch latach dominacji na parkiecie przy ulicy gen. Ziętka, nie sprostały tym razem wymaganiom, które postawiły przed nimi pozostałe reprezentacje i uległy w pierwszym spotkaniu juniorkom ZSTZ, a w drugim reprezentacji AZS. W meczu na szczyci juniorki ZSTZ pokonały AZS i tym samym nasze miasto na szczeblu rejonowym reprezentować bedzie ZSTZ !!! Naszym juniorkom dziękujemy za wylany pot i nadwyrężony układ oddechowy, a mistrzyniom Piekar Śląskich życzymy powodzenia na szczeblu rejonowym !!!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar