ZS1

Szanowni Państwo,

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekarach Śląskich w okresie ferii zimowych funkcjonuje stacjonarnie codziennie od godz. 8.00 do 19.00. Oferujemy bezpłatne wsparcie w formie diagnozy i terapii psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej a także w formie porad i konsultacji dla rodziców.

W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową w celu zapewnienia dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej w okresie ferii zimowych uruchamiamy dodatkowe formy pomocy:

  • infolinia - pod numerem 792 765 631 można uzyskać wsparcie specjalisty poradni w doświadczanych trudnościach,
  • stacjonarne dyżury psychologów na terenie Poradni.

Zachęcamy również do zadawania pytań poprzez nasz adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Mój sposób na ferie".

Szczegóły dotyczące działania infolinii i konsultacji psychologicznych oraz konkursu znajdziecie Państwo na facebooku Poradni.

Długotrwała izolacja i związany z nią długotrwały stres, ograniczone możliwości kontaktu z rówieśnikami, brak ruchu mogą pogłębiać trudności o charakterze emocjonalnym lub być ich źródłem. Zachęcam Państwa do szczególnej obserwacji dzieci pod kątem występowania niepokojących objawów (takich jak: senność, apatia, obniżony nastrój, niepokój) i korzystania z pomocy pracowników Poradni.

Katarzyna Miroszczuk

dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piekarach Śląskich

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar