Szanowni Państwo,

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekarach Śląskich w okresie ferii zimowych funkcjonuje stacjonarnie codziennie od godz. 8.00 do 19.00. Oferujemy bezpłatne wsparcie w formie diagnozy i terapii psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej a także w formie porad i konsultacji dla rodziców.

W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową w celu zapewnienia dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej w okresie ferii zimowych uruchamiamy dodatkowe formy pomocy:

• infolinia - pod numerem 792 765 631 można uzyskać wsparcie specjalisty poradni w doświadczanych trudnościach,
  • stacjonarne dyżury psychologów na terenie Poradni.

Zachęcamy również do zadawania pytań poprzez nasz adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Mój sposób na ferie".

Szczegóły dotyczące działania infolinii i konsultacji psychologicznych oraz konkursu znajdziecie Państwo na facebooku Poradni.

Długotrwała izolacja i związany z nią długotrwały stres, ograniczone możliwości kontaktu z rówieśnikami, brak ruchu mogą pogłębiać trudności o charakterze emocjonalnym lub być ich źródłem. Zachęcam Państwa do szczególnej obserwacji dzieci pod kątem występowania niepokojących objawów (takich jak: senność, apatia, obniżony nastrój, niepokój) i korzystania z pomocy pracowników Poradni.

Katarzyna Miroszczuk

dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piekarach Śląskich