ZS1

Każdy, kto zna naszych uczniów i grono wie, że jak Studniówka, to do białego rana! W tym roku nie mogło być oczywiście inaczej. O godzinie 20.00, w piątek 10 stycznia 2020 roku otworzono przed nami progi sali balowej "Orfeusz" w Tarnowskich Górach. Wystrój pomieszczenia prezentował się wykwintnie, ale to elgancko, szykownie i stylowo ubrana młodzież wprowadziła dopiero ostateczny efekt "wow". Nasze trio prowadzące powitało oficjalnie gości. Swoją obecnością zaszczycili nas Pani Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Wiceprezydenci, pani Dyrektor Katarzyna Musiałek, pan Wicedyrektor Jan Pusiak, pani dr Jolanta Gottwald, nauczyciele ZS1 oraz reprezentanci rodziców uczniów klas maturalnych. Zabawę rozpoczęliśmy tradycyjnie polonezem.

 

Od godziny 21.00 impreza trwała w najlepsze - parkiet cały czas pełny, stoły uginające się od smakołyków, rytmiczna muzyka i wszechobecny uśmiech. Młodzież nie zawiodła, a fotografowie mieli pełne ręce roboty starając się uchwycić najlepsze momenty balu. Do dyspozycji uczniów pozostawała specjanie przygotowana na ten wieczór ścianka z balonów - z takim tłem zdjęcia nie mogły nie wyjść:)

 

 

O godzinie 23.00 rozpoczął się czas niespodzianek. Najpierw występ wokalny na żywo, potem tort dla 200 osób i finalnie zwieńczenie licznych konkursów z wyborem Króla i Królowej Balu na czele. Zaskoczona młodzież kibicowała zwycięzcom, a nagrodzone osoby otrzymały bony i vouchery ufundowane przez zarówno nauczycieli, jak i Dyrekcję oraz Radę Rodziców. Bal trwał do godziny 5.00 rano. "Orfeusza" opuścili jako ostatni wychowawcy i rodzice, którym z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować za perfekcyjną organizację imprezy, wsparcie oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podczas tego niesamwitego dnia...i nocy! Mając z tyłu głowy świadomość zbliżającej się matury kończymy słowami Agnieszki Osieckiej: "Niech żyje Bal, bo życie to bal jest nad bale.."

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar