Chwalimy się uzdolnionymi uczniami! Od lat przywykliśmy, że na kierunek elektryczny naszego technikum aplikują osoby ukierunkowane tematycznie, które wybierają naszą szkołę by jeszcze bardziej rozwijać swoje pasje i hobby.

Jedna z takich osób jest Kamil Maliszewski z klasy Ic, który elektrycznością interesuje się od 7-ego roku życia. Ma za sobą wiele ciekawych projektów.

Na uwagę zasługują zapewne:

Komputer pokładowy - do motocykla
Inteligentny dom, którym zarządza poprzez smartfon.
Do ostatnich osiągnięć zaliczyć można projekt na skalę ogólnopolską:
Domowy komputer 32bitowy - własnej konstrukcji.

Już niebawem projekty Kamila będą brały udział w ogólnopolskim konkursie technologicznym RASPBERRY PI DAY. Cieszymy się, że mamy takich uczniów i trzymamy kciuki za prace konkursowe.