W tym wyjątkowym dniu pełnym refleksji i emocji chcemy podziękować wszystkim uczniom za każdą minutę poświęconą nauce, za każdą przyswojoną lekcję z której czerpaliście radość i za Wasze umiejętności które widzimy...

.... naprawdę widzimy :).

Nauczycielom dziękujemy za wytrwałość, konsekwencję, i pracę na rzecz ZS-1.

Szczególne podziękowania składamy również na ręce dyrekcji za pół roku z uśmiechem na twarzy bez względu na okoliczności i za czas poświęcony na rozwiązywaniu naszych problemów.

A klasom poligraficznym za przygotowanie świątecznych GIFów.