ZS1

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… Wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić...

Dzisiaj, 5 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie SKW z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Było okazją do wyrażenia słów uznania i podziękowania. Nasze spotkanie swoją obecnością zaszczyciła pani dyrektor Katarzyna Musiałek, która podziękowała młodzieży za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w pracę, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca. Mnogość i różnorodność działań, w jakie zaangażowali się wolontariusze zrzeszeni w naszym Klubie przy ZS1 w Piekarach Śląskich, świadczy o tym, iż ci młodzi ludzie odznaczają się wielką wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. Ta wspaniała młodzież wraz ze swymi opiekunami, p. Beatą Onak i p. Elżbietą Wąsowicz, zawsze gotowa jest dać innym pomocne ręce, gorące i szczere serca, niegasnący zapał i entuzjazm, czas i nadzieję. W zamian otrzymują satysfakcję i radość z dobrze wypełnionego obowiązku wobec drugiego człowieka. Dla tych najaktywniejszych wolontariuszy nagrodą za tą bezcenną pracę były dyplomy, wyróżnienia i pyszne pączki.
 

 

 

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar