Nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". W dniu 02.12.2019r. uczniowie ZS1 wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Grupa 20 osób zmagała się z pytaniami pod czujnym okiem komisji, którą stanowili nauczyciele p. dyrektor K. Musiałek, p. K. Bubel i p. B. Onak oraz przedstawiciele samorządu  Agnieszka Bies oraz Łukasz Markewka. Najlepsze wyniki na etapie szkolnym uzyskali: Anieszka Żalek 2a, Wiktoria Golik 2pc, Kacper Knop 2pc. Gratulujemy i mamy nadzieję na wysokie noty w etapie wojewódzkim. Wszystkim uczestniczącym bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.