ZS1

Nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". W dniu 02.12.2019r. uczniowie ZS1 wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Grupa 20 osób zmagała się z pytaniami pod czujnym okiem komisji, którą stanowili nauczyciele p. dyrektor K. Musiałek, p. K. Bubel i p. B. Onak oraz przedstawiciele samorządu  Agnieszka Bies oraz Łukasz Markewka. Najlepsze wyniki na etapie szkolnym uzyskali: Anieszka Żalek 2a, Wiktoria Golik 2pc, Kacper Knop 2pc. Gratulujemy i mamy nadzieję na wysokie noty w etapie wojewódzkim. Wszystkim uczestniczącym bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar