ZS1

Wczoraj Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował w naszej szkole ANDRZEJKOWY SALON WRÓŻB. Wróżki, wiedźmy i cyganki przepowiadali nam przyszłość. Na stoiskach przygotowanych specjalnie na andrzejkową okoliczność można było przekłuć serce, zakręcić butelką lub podnieść kubek i dowiedzieć się, co czeka nas w najbliższej przyszłości. A to wszystko za grosik lub dwa. Każdy, zarówno ten kto wierzy we wróżby i przepowiednie, jak i ten kto w nie nie wierzy mógł za parę groszy kupić cukierek lub ciasteczko z wróżbą. Korzyść była obopólna – pokarm dla ciała, jak i dla duszy, a przy tym pomoc, ponieważ cała kwota zostanie przekazana na akcję „Góra Grosza”. Dziękujemy za wspólną zabawę a wolontariuszom za zaangażowanie.

  

      

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar