ZS1

Z dumą informujemy, że ZS1 kolejny raz może pochwalić się stypendystą. Jest nim Kacper Pawłowski z klasy 3b, który na XVI sesji Rady Miasta Piekary Śląskie otrzymał z rąk Pani Prezydent Sławy Umińskiej-Duraj stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2018/2019. Cieszymy się, iż pasja taneczna naszego ucznia przekłada się na spektakularne sukcesy zauważalne nie tylko w Polsce, ale i w Europie. W imieniu społeczności szkolnej serdecznie gratulujemy przywołując słowa Paulo Coelho : "O tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć."

   

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar