W październiku i listopadzie wolontariusze SKW zorganizowali w naszej szkole akcję charytatywną na rzecz bezdomnych psów i kotów przebywających w schronisku w Miedarach. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Cieszymy się, że tak wielu uczniów wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. W wyniku przeprowadzonej zbiórki zebrano ponad 30 puszek karmy mokrej, 10 worków karmy suchej, przysmaki dla zwierząt, pledy, ręczniki, koce i miseczki. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy 1a4 oraz do uczennicy Dominiki Imiołczyk z klasy 1c4.  W nabliższym czasie wszystkie dary zostaną przekazane do schroniska. Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt.