ZS1

W poniedziałek 18 pażdziernika ruszyliśmy z kolejną edycją projektu "Nowoczesny start w życie zawodowe". To już czwarty rok w naszej szkole gościmy p. Marcina Felderhoffa, który jest twórcą tego projektu. W tym roku zaprosiliśmy do udziału w zajęciach klasy trzecie w ramach lekcji "Działalność gospodarcza". Podobnie jak w zeszłych latach będziemy gościć w naszej szkole wybitnych ludzi, naukowców, biznesmenów, którzy z powodzeniem prowadzą swoją firmę. We wczorajszym spotkaniu z naszymi uczniami uczestniczyła p. Katarzyna Grysko, tancerka Zespołu Pieśni i tańca "Śląsk", instruktor tańca, choreograf ale również przedsiębiorca. Opowiedziała nam jak z tancerki stałą się bizneswoman. Spotkanie było bardzo ciekawe. Czekamy na kolejne.

 

 

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar