ZS1

W ubiegły piątek, 15 listopada 2019 roku, w klasie 3 pc, zostały przeprowadzone warsztaty dotyczące zabezpieczania śladów kryminalistycznych. Warsztaty poprowadził Pan Arkadiusz Szajna z Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, na zaproszenie p. Agnieszki Krieser. Uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się m. in. podoskopia, otoskopia, poznali niezbędne narzędzia oraz metody służące zabezpieczaniu śladów kryminalistycznych. Punktem kulminacyjnym były zajęcia praktyczne z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, które cieszyły się żywym zaintersowaniem uczniów i przyniosły wspaniałe efekty. Serdeczne podziękowania dla Pana Arkadiusza Szajny za przeprowadzenie zajęć, dla uczniów za aktywny udział w warsztatach.

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar