ZS1

Weź szkołę w swoje ręce. Na nowo!

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2019/2020 bierzemy udział w projekcie Szkoła z Klasą 2.0. Koncepcja tego projektu oparta jest na metodzie design thinking (DT), która pomaga budować innowacyjne rozwiązania w oparciu o oczekiwania i potrzeby. Hasło tegorocznej edycji to: Weź szkołę w swoje ręce. Na nowo! I to właśnie zamierzamy zrobić! Będziemy analizować problemy i potrzeby naszej szkoły, aby znaleźć skuteczne sposoby ich rozwiązania. Aby efektywnie ulepszać jej funkcjonowanie, zaprosimy już niedługo do współpracy także Was - Uczennice i Uczniów Zespołu Szkół nr 1. Nad całością projektu czuwa Pani Dyrektor Katarzyna Musiałek. Koordynatorem działań jest Pani Aleksandra Madalińska, a współpracują z nią Panie: Kinga Gurowiec i Katarzyna Sukiennik.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar