Weź szkołę w swoje ręce. Na nowo!

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2019/2020 bierzemy udział w projekcie Szkoła z Klasą 2.0. Koncepcja tego projektu oparta jest na metodzie design thinking (DT), która pomaga budować innowacyjne rozwiązania w oparciu o oczekiwania i potrzeby. Hasło tegorocznej edycji to: Weź szkołę w swoje ręce. Na nowo! I to właśnie zamierzamy zrobić! Będziemy analizować problemy i potrzeby naszej szkoły, aby znaleźć skuteczne sposoby ich rozwiązania. Aby efektywnie ulepszać jej funkcjonowanie, zaprosimy już niedługo do współpracy także Was - Uczennice i Uczniów Zespołu Szkół nr 1. Nad całością projektu czuwa Pani Dyrektor Katarzyna Musiałek. Koordynatorem działań jest Pani Aleksandra Madalińska, a współpracują z nią Panie: Kinga Gurowiec i Katarzyna Sukiennik.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.