ZS1

W dniu 7 października 2019 r. zorganizowane zostały obchody rocznicowe 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. W Centrum Usług Społecznych  zebrali się przedstawiciele PCK, piekarskich szkół oraz służb działających na terenie miasta. Wyświetlony został film ukazujący historię najdłużej działającej w Polsce organizacji charytatywnej. Przyznano wyróżnienia i podziękowania. W uroczystościach wzięła udział Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj. Podziękowania za współpracę otrzymali między innymi Pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 1  Katarzyna Musiałek oraz Pani Joanna Goj. Przy organizacji uroczystości pracowali nasi uczniowie: Adam Horzela, Jakub Kulik, Kewin Mazur, Jakub Painta, Tomasz Opara, Kewin Sobota, Wiktoria Różyło, Julia Drozd, Edyta Bąk, Denis Łapok oraz Piotr Zdebel. Za pracę bardzo Wam dziękujemy.

p

 

c

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar