ZS1

W dniu dzisiejszym tj. 29 października o godz. 12:00  w Zespole Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się uroczystość ślubowania pierwszych klas policyjnych i celno-prawnych II Liceum Ogólnoksztłcącego. Już po raz szósty uczniowie tych klas złożyli ślubowanie, w uroczystości wzięli udział również kadeci II i III klas o profilu policyjnym, którzy otrzymali akty nadania na wyższe stopnie oraz uczniowie klasy II i III o profilu celno-prawnym. Na uroczystości zaszczycili swoją obecnością Komendant Miejskie Policji w Piekarach Śląskich nadkomisarz Robert Klimek, I Zastępca Komendanta Policji w Piekarach Śląskich mł. inspektor Kamil Gabor, Oficer Prasowy KMP w Piekarach Śląskich sierż. szt. Dariusz Dobrzański oraz Rzecznik Prasowa Izby Administracji Skarbowej w Katowicach p. Grażyna Kmiecik, Pani Dyrektor mgr Katarzyna Musiałek. Klasy pierwsze oficjalnie zostały przyjęte w poczet II liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym oraz celno-prawnym.

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar