Miło nam poinformować, że uczeń Mateusz Pyras może pochwalić się certyfikatem ECDL Profile. Mateusz cierpliwie zaliczał kolejne egzaminy: przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, użytkowanie baz danych oraz  grafikę menedżerską i prezentacyjną, by po roku pracy stać się specjalistą. ECDL Profile umożliwia kandydatom zbudowanie swojej ścieżki certyfikacyjnej, która najbardziej odpowiada ich potrzebom, czy potrzebom ich pracodawców. W ten sposób można certyfikować te umiejętności, które najlepiej pasują do profilu zawodowego czy profilu edukacji. Gratulujemy oraz zachęcamy do dalszego rozwoju.

m