W dniu 01.10.2019 r. miała miejsce pierwsza w tym roku szkolnym akcja Honorowego Krwiodawstwa. Chętnych jak zwykle w naszej szkole nie zabrakło. Honorowo krew oddali również uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Piekarach Śląskich. W akcji uczestniczyło łącznie 45 ochotników. 17 osób oddało krew, z czego aż 12 osób zrobiło to po raz pierwszy! Wśród krwiodawców dominowali mężczyźni. Łącznie oddaliście 7390 ml krwi - za co Wam serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do kolejnej akcji już w styczniu - Joanna Goj i Katarzyna Bubel

k1k2