27 wrzesień to Światowy Dzień Turystyki - święto również turystów ZS 1!

Tym razem w niezwykłą podróż zabrał nas uczeń kl. IV d - Daniel Kołodziejczyk, zachęcając wszystkich do podróży w wielkim stylu. Daniel podzielił się wrażeniami z pobytu w Panamie, wnikliwie obserwował nie tylko krajobrazy, ale i panujące w tym kraju zwyczaje, a swoje przemyślenia przekazał na naszym spotkaniu. Odkrył magię podróżowania i mam nadzieję, że zainspirował wszystkich uczestników spotkania do podejmowania wypraw w nieznane!