W poszukiwaniu hoteli o najwyższych standardach w naszym regionie uczniowie klas turystycznych IV d i e pod opieką p. Haliny Rapoty i p. Jacka Wielgusa zawędrowali do Hotelu Vienna House Easy Katowice.

Ten nowoczesny hotel jest idealną bazą wypadową dla osób podróżujących służbowo i tych, którzy odwiedzają Spodek czy Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Dzięki uprzejmości personelu zapoznaliśmy się z zasadami pracy na różnych stanowiskach. Obejrzeliśmy standardowe pokoje, apartamenty, sale konferencyjne, bankietowe, studio fitness, restaurację. Poczęstowano nas słodkościami hotelowej cukierni.

Z pewnością była to praktyczna lekcja z branży turystyczno-hotelarskiej, a przy tym ciekawa i ekscytująca.