ZS1

W poszukiwaniu hoteli o najwyższych standardach w naszym regionie uczniowie klas turystycznych IV d i e pod opieką p. Haliny Rapoty i p. Jacka Wielgusa zawędrowali do Hotelu Vienna House Easy Katowice.

Ten nowoczesny hotel jest idealną bazą wypadową dla osób podróżujących służbowo i tych, którzy odwiedzają Spodek czy Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Dzięki uprzejmości personelu zapoznaliśmy się z zasadami pracy na różnych stanowiskach. Obejrzeliśmy standardowe pokoje, apartamenty, sale konferencyjne, bankietowe, studio fitness, restaurację. Poczęstowano nas słodkościami hotelowej cukierni.

Z pewnością była to praktyczna lekcja z branży turystyczno-hotelarskiej, a przy tym ciekawa i ekscytująca.

 
 
 
 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar