ZS1

W dniu dzisiejszym, uczniowie klasy czwartej:‼️‼️ Paweł Stych oraz Arek Gaweł, mieli okazję wręczyć egzemplarz swojej książki LAPTOP RÓWNIEŻ DLA SENIORA wraz z dedykacją pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich pani Katarzyny Musiałek. Naszym uczniom towarzyszył Redaktor projektu: Łukasz Sobiech.

Książka jest ostatnią częścią Trylogii dedykowanej nie tylko seniorom. Dla przypomnienia dodamy, że projektantem okładek całej serii oraz autorem pierwszego tomu jest nasz absolwent Daniel Pliszka Na drugim zdjęciu prezentujemy wszystkie 3 książki, które łącznie zawierają ponad 1000 stron i kilka tysięcy zdjęć.

Gratulujemy całemu TEAM-owi - książki trafiły do ogólnopolskiej sieci sprzedaży jak i głównych Bibliotek wojewódzkich w tym i Biblioteki Narodowej.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar