W dniu dzisiejszym, uczniowie klasy czwartej:‼️‼️ Paweł Stych oraz Arek Gaweł, mieli okazję wręczyć egzemplarz swojej książki LAPTOP RÓWNIEŻ DLA SENIORA wraz z dedykacją pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich pani Katarzyny Musiałek. Naszym uczniom towarzyszył Redaktor projektu: Łukasz Sobiech.

Książka jest ostatnią częścią Trylogii dedykowanej nie tylko seniorom. Dla przypomnienia dodamy, że projektantem okładek całej serii oraz autorem pierwszego tomu jest nasz absolwent Daniel Pliszka Na drugim zdjęciu prezentujemy wszystkie 3 książki, które łącznie zawierają ponad 1000 stron i kilka tysięcy zdjęć.

Gratulujemy całemu TEAM-owi - książki trafiły do ogólnopolskiej sieci sprzedaży jak i głównych Bibliotek wojewódzkich w tym i Biblioteki Narodowej.