ZS1

20 wrzesień 2019 r. to dzień zarezerwowany na ogólnopolską ekologiczną akcję Sprzątania Świata. Uczniowie ZS nr 1 po raz kolejny włączyli się w akcję dowodząc, że są ekologiczni. Sprzątając teren wokół szkoły daliśmy symboliczny wyraz naszej ekologicznej świadomości.

Temat tegorocznej edycji to "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". Sprzątanie w tym dniu to aktywne włączenie się do przedsięwzięcia, ale równie ważne są działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji nie będziemy zaśmiecać ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska. Zrodziła się refleksja - a gdyby tak 38 mln Polaków w tym dniu aktywnie wspomagało organizatorów Fundacji Nasza Ziemia ....

Dziękujemy wspaniałej młodzieży!

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar