ZS1

Wrzesień w klasach maturalnych to dobry moment na podejmowanie przemyślanych i ważnych decyzji. Klasy 4b i 4c postanowiły zadbać o bezpieczny wybór swojej przyszłej ścieżki edukacyjnej. W tym celu młodzież udała się do Gliwic na Politechnikę Śląską, aby uczestniczyć w tegorocznym "Salonie maturzystów". Uczniowie wysłuchali wykładów ekspertów OKE, którzy wyjaśnili im, jak wyglądają matury z przedmiotów obowiązkowych (wersja podstawowa i roszerzona), jak należy rozumieć polecenia w arkuszach egzaminacyjnych oraz jak unikać podstawowych błędów. Nasi informatycy poznali także ofertę edukacyjną  Politechniki oraz innych uczelni wyższych z województwa śląskiego. Teraz pozostaje już tylko przefiltrować nowe informacje, zastanowić się i podjąć jedną z ważniejszych decyzji dotyczących najbliższej przyszłości. Maturzyści - jesteśmy z Wami!

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar