ZS1

W dniu 19 czerwca 2019r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - z wielu powodów szczególne. Zakończenie przejdzie do historii jako to, w którym ponad 50 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, 6 uczniów zostało wyróżnionych za 100% frekwencję, został rozdany szereg nagród za działania na rzecz szkolnego koła PCK, klubu wolontariusza, osiągnięcia sportowe, za zaangażowanie klas policyjnych i nauczycieli ale przede wszystkim zakończenie zapadnie w pamięci jako to, w którym opiekę nad szkołą Pani dyrektor Jolanta Gottwald oficjalnie przekazała nowej Pani dyrektor Katarzynie Musiałek. Dziękujemy i gratulujemy uczniom, dyrekcji i nauczycielom Zespołu Szkół nr 1.

   

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar