W dniu 19 czerwca 2019r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - z wielu powodów szczególne. Zakończenie przejdzie do historii jako to, w którym ponad 50 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, 6 uczniów zostało wyróżnionych za 100% frekwencję, został rozdany szereg nagród za działania na rzecz szkolnego koła PCK, klubu wolontariusza, osiągnięcia sportowe, za zaangażowanie klas policyjnych i nauczycieli ale przede wszystkim zakończenie zapadnie w pamięci jako to, w którym opiekę nad szkołą Pani dyrektor Jolanta Gottwald oficjalnie przekazała nowej Pani dyrektor Katarzynie Musiałek. Dziękujemy i gratulujemy uczniom, dyrekcji i nauczycielom Zespołu Szkół nr 1.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019.