Dzisiaj tj. 17.06.2019 roku reprezentacje klas I, II i III rozegrały turniej o przechodni Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w piłce nożnej.

Pierwszy pojedynek odbył się między reprezentacjami klas I i III, zakończony wynikiem 0:3.
W kolejnym meczu spotkały się reprezentacje klas III i II, pomimo zaciętej walki zwyciężyła drużyna klasy III, wynikiem 2:0.  Widowisko sportowe zakończył mecz uczniów klas I i II, gdzie drużyna klas II zwyciężyła 0:6.

W wyniku dzisiejszych rozgrywek Puchar  Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 zostanie przekazany na ręce zawodników klas III, którzy powtórzyli  swój zeszłoroczny sukces. Warto wspomnieć, że zwycięska drużyna  po raz 3 sięga po Puchar Dyrektora ZS1.

Reprezentacja klas III wystąpiła w składzie: Patryk Baner, Maciej Berger, Marceli Dziwis,  Dawid Gładysz, Kamil Jęczek, Dastin Jurek,  Szymon Klaużyński,  Mateusz Kruk,  Paweł Ogłodek, Przemek Olek, Darek Pietrzyk, Daniel Radwański.

Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w przyszłym roku.