Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 1 pragną gorąco podziękować młodzieży za pracę podczas Dni Otwartych. Dwa dni aktywnej współpracy wszystkich zaangażowanych osób sprawiły, że w naszej szkole odgrywany był barwny i niezapomniany spektakl. W ramach podziękowania za twórczą pracę, Dyrekcja przy wsparciu finansowym Rady Rodziców oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, ufundowała zaproszenia do kina "Zacisze" w Piekarach Śląskich. Zaproszenia są do wykorzystania w miesiącach wakacyjnych. Szczegółowych informacji udziela - Katarzyna Bubel