Miło nam zakomunikować, że 31 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu ”Piekarskie Dni Matematyki”. Dla szkół ponadgimnazjalnych to już XXI edycja konkursu, który jest organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Pani Sławy Umińskiej-Duraj.  W kategorii szkół ponadgimnazjalnych kolejny raz nasi uczniowie nie mają sobie równych, są najlepszymi matematykami w mieście roku 2019:

1 miejsce – Jakub Skalski

2 miejsce – Mateusz Górecki

3 miejsce – Arkadiusz Gaweł oraz Bartłomiej Piątek

To ponowny sukces uczniów naszej szkoły. Jesteśmy niepokonani od trzech lat! Uczniowie potwierdzili matematyczne panowanie ZS1 w naszym mieście i to że „królowa nauk” sprawuje sprawiedliwe rządy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!