ZS1

W piątek 26.04.2019 progi naszej szkoły opuścił kolejny rocznik absolwentów - młodzież z klas 4 technikum i 3 liceum. 
Uczniowie spotkali się w ZS1 o 8.30 w udekorowanej specjalnie na tą okazję sali gimnastycznej. Klasy, rodziców, nauczycieli, przedstawicieli władz miasta z Panią Prezydent Sławą Umińską-Duraj na czele powitała Pani Dyrektor dr Jolanta Gottwald. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także Komendanta Miejskiej Policji - Pana mgr Roberta Klimka, Pani Grażyny Kmiecik z Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz dr inż. Piotr Holajna – Prodziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej.
Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej. Uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej zostali wyróżnieni przez Dyrekcję i otrzymali świadectwa z paskiem oraz listy gratulacyjne od Pani Prezydent Miasta Piekary Śląskie. Dr Jolanta Gottwald skierowała szczególne wyrazy uznania w stronę rodziców absolwentów, gratulując im tak wspaniałych potomków oraz w stronę wychowawców, doceniając ich zaangażowanie w pracę z młodymi ludźmi.
Po części oficjalnej rozpoczęła się artystyczno-multimedialna akademia. Wokalne występy uczniów przeplatały się z prezentacjami multimedialnymi obrazującymi życie uczniowskie klas programowo najwyższych. Absolwenci wspominali ciekawe chwile, dziękowali gronu, a przede wszystkim swoim wychowawcom, wręczając im kwiaty. Nie obyło się także bez podarku na szczęście od klas trzecich technikum i 2 liceum – pamiątkowych tarcz. Po momentach pełnych uśmiechu oraz wzruszeń rozstrzygnięty został także konkurs fotograficzny. Następnie młodzież udała się do klas, aby otrzymać świadectwa dojrzałości oraz formalnie zakończyć naukę w szkole ponadgimnazjalnej.
W imieniu całej społeczności ZS1 dziękujemy Wam- drodzy Absolwenci i życzymy sukcesów w przyszłym życiu studencko-zawodowym, ale przede wszystkim, póki co - rewelacyjnie zdanej matury i cudownych, dłuuugich wakacji!
Artystom, prowadzącym i przygotowującym akademię także dziękujemy – byliście wspaniali!
Pełny fotoreportaż z uroczystości wkrótce w zakładce albumy.

 

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar