ZS1

 

W dniu 01 marca 2019r., w naszej szkole odbyły się trzecie warsztaty w ramach projektu edukacyjnego "Nowoczesny Start w Życie Zawodowe". To już III edycja tego cieszącego się dużym zainteresowaniem młodzieży projektu. Tym razem rozmawialiśmy o rynku pracy w aspekcie nowych zawodów, nowoczesnych animowanych CV i  rozmowy kwalifikacyjnej. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy 2b, 2d oaz 2e. Warsztaty prowadziła Pani Dominika Felderhoff, a koordynatorem był jak zawsze Pan Marcin Felderhoff. Przed nami jeszcze jedne, ostatnie w tej edycji zajęcia, które odbędą się 29.03.2019r. - Katarzyna Bubel i Beata Onak

 

n

 

n

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar