ZS1

W tym tygodniu uzdolnieni uczniowie klasy IIe: Karol Zwierzchowski oraz Kuba Hewig, przekazali pani Dyrektor Jolancie Gottwald swoją własną książkę pt. INTERNET RÓWNIEŻ DLA SENIORA, którą pisali przez rok czasu. Podczas spotkania obecny był również absolwent ZS1 Łukasz Sobiech, który pełnił funkcję redaktora i nadzorował cały proces powstawania ok 400-u stronicowego, ilustrowanego poradnika. Dodamy tylko, że Łukasz od 3 lat jest wykładowcą na piekarskim Uniwersytecie III wieku i na co dzień współpracuje z seniorami.

Książka w minionym tygodniu trafiła zarówno do sprzedaży jak i do największych bibliotek w naszym kraju, w tym i Biblioteki Narodowej. Gratulujemy chłopakom!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar