W tym tygodniu uzdolnieni uczniowie klasy IIe: Karol Zwierzchowski oraz Kuba Hewig, przekazali pani Dyrektor Jolancie Gottwald swoją własną książkę pt. INTERNET RÓWNIEŻ DLA SENIORA, którą pisali przez rok czasu. Podczas spotkania obecny był również absolwent ZS1 Łukasz Sobiech, który pełnił funkcję redaktora i nadzorował cały proces powstawania ok 400-u stronicowego, ilustrowanego poradnika. Dodamy tylko, że Łukasz od 3 lat jest wykładowcą na piekarskim Uniwersytecie III wieku i na co dzień współpracuje z seniorami.

Książka w minionym tygodniu trafiła zarówno do sprzedaży jak i do największych bibliotek w naszym kraju, w tym i Biblioteki Narodowej. Gratulujemy chłopakom!