Szkolny Turniej E-sportowy...z medialną niespodzianką;)

Zainteresowanie naszym turniejem wprawiło nas w osłupienie, ponieważ w tym semestrze w rozgrywkach League of Legends udział wzięło aż 80 osób!!!
Co więcej, nie byli to wyłącznie nasi aktualnie uczniowie. Swoją chęć uczestnictwa wyrazili również nasi absolwenci. I tak nasza młodzież, młoda i stara, w atmosferze przyjaznej i godnej każdego szanującego się gracza, rozegrali 30 meczy w ciągu 4 dni.
Dziękujemy naszemu stałemu partnerowi wydarzenia, Maćkowi Wójcikowi, który razem z nami prowadził i komentował wydarzenie. ALE TO NIE WSZYSTKO !! Naszym gościnnym komentatorem i gościem specjalnym na gali wręczania nagród był "Silv4n" Mikołaj Sinacki. Już teraz możemy powiedzieć to oficjalnie – PRZYJACIEL NASZEJ SZKOŁY

Zwycięskie drużyny to:

Kacper Masłoń 3B
Łukasz Cackowski 5a5
Barłomiej Zaborowski 5a5

Rozdaliśmy też nagrody specjalne w kategoriach:
- Strzelec – nagrodę zdobył Tomasz Szefer
- Farmer - nagrodę zdobył Szymon Strzoda
- Troll - nagrodę zdobył Robert Para
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w naszych rozgrywkach.